Uitnodigingen PK's

KNBB District Stedendriehoek

Seizoen 2021-2022 

Voorrondes________________________________________________________
 

Voorrondes libre klein

1e klasse 17-19 / 12 n.n.b.
  17-19 / 12 Zandweerd
2e klasse 26-28 / 11 't Centrum Deventer
  24 en 26 / 11 Orderbos Apeldoorn
  26-28 / 11 Pelikaan Zutphen
3e klasse 5-7 / 11 't Centrum Deventer
  8 en 14 / 11 Dorpszicht Oene
  5-7 / 11 Voorstad Deventer
  n.n.b. Dorpszicht
4e klasse 18 en 25 / 10 Bosrand Apeldoorn
  15-17 / 10 Pelikaan Zutphen
  15-17 / 10 Voorstad Deventer

Voorrondes bandstoten

1e klasse 4-6 / 2 't Centrum Deventer
  5-6 / 2 Sport en Vriendschap Twello
2e klasse 15-17 / 10 Pelikaan Zutphen
  14-16 / 1 Voorstad Deventer
3e klasse 17-19/12 't Centrum Deventer
  17-19/12 Pelikaan Zutphen

 


Voorrondes driebanden klein

2e klasse 1-3 / 10 't Centrum Deventer
  22 en 24 / 9 Orderbos Apeldoorn
3e klasse 10-12 / 9 Pelikaan Zutphen
  3-5 / 9 Voorstad Deventer

Districtsfinales__________________________________________________
 

Districtsfinales driebanden groot

1e klasse 21-22 / 01 ABEC Apeldoorn

Districtsfinales driebanden klein

1e klasse 12-14 / 11 't Centrum Deventer
2e klasse 5-7 / 11 ABEC Apeldoorn
3e klasse 29-31 / 10 Pelikaan Zutphen

Districtsfinales libre klein dames

open klasse 19-20 / 11 't Centrum Deventer

Districtsfinales libre klein

1e klasse 7-9 / 1 Pelikaan Zutphen
2e klasse 17-19 / 12 Pelikaan Zutphen
3e klasse 10-12 / 12 Orderbos Apeldoorn
4e klasse 3-5 / 12 Sport en Vriendschap Twello

Districtsfinales bandstoten

1e klasse 25-27 / 2 Deventer '83
2e klasse 18-20 / 2  Orderbos Apeldoorn
3e klasse 28-30 / 1 Pelikaan Zutphen

 


Districtsfinales driebanden klein

1e klasse 12-14 / 11 't Centrum Deventer
2e klasse 5-7 / 11 ABEC Apeldoorn
3e klasse 29-31 / 10 Pelikaan Zutphen

Districtsfinales libre klein dames

open klasse 19-20 / 11 't Centrum Deventer

Districtsfinales libre klein

1e klasse 7-9 / 1 Pelikaan Zutphen
2e klasse 17-19 / 12 Pelikaan Zutphen
3e klasse 10-12 / 12 Orderbos Apeldoorn
4e klasse 3-5 / 12 Sport en Vriendschap Twello

Districtsfinales bandstoten

1e klasse 25-27 / 2 Deventer '83
2e klasse 18-20 / 2  Orderbos Apeldoorn
3e klasse 28-30 / 1 Pelikaan Zutphen

Gewestelijke_finales_________________________________________
 

Gewestelijke finales driebanden groot

1e klasse 21-22 / 01 ABEC Apeldoorn

Gewestelijke finales driebanden klein

1e klasse n.n.b. n.n.b.
2e klasse n.n.b. n.n.b.
3e klasse n.n.b. n.n.b.

Gewestelijke finales libre klein

1e klasse 4-6 / 2 Voorstad Deventer
2e klasse 28-30 / 1 Pelikaan Zutphen
3e klasse n.n.b. n.n.b.
4e klasse n.n.b. n.n.b.

Gewestelijke finales bandstoten

1e klasse n.n.b. n.n.b.
2e klasse 9-10 / 4 Orderbos
3e klasse n.n.b. n.n.b.